Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelskie: Ofensywa promocyjna za miliony

Utworzony 26 września 2015 r. o 15:25 Powrót do artykułu
Jeżeli ktoś krytykuje reklamę to ja mam pytanie czy cywilizacja zna lepszą formę promocji jak reklama ! Ja nie znam ale może jakiś psior  potrafi to Szczęść Boże  ! Groza czy rydzok z kaczorem całkiem wyprali  mózg temu osobnikowi ? Czy to chwała  !!! Nie to zdrada i groza !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Otóż  zna. Sprawa polega na tym żeby reklamować pisowską polityke a nie gospodarkę. Taka np Kruk naczycielka historii. Jak myślisz czym się zajmie? Polską czy smoleńskiem? Będzie sprawdzała ile brzoza wypiła przed wypadkiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy w tych reklamówka będzie napisane, że Lublin jest już na 4 czy 5 miejscu najbardziej zadłużonych miast w Polsce?? Mamy aquapark, stadion, i zero nowych istotnych inwestycji w nowe firmy... nawet taki Mielec nas dyma... BRAWWOOOOO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
https://www.youtube.com/watch?v=QEfaUYAUl4c tych dwóch bardziej wypromowali Lublin za friko niż wypromują to urzędnicy za miliony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej żeby te pieniądze zostały wydane na promocję regionu, znalezienie nowych klientów i inwestorów a w efekcie poprawy zarobków wszystkich mieszkańców - niż oddanie ich rękoma Elżbiety Kruk jednostkom mało zaradnym, co w efekcie też promuje, ale lenistwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...